Lębork

Nasze grupy

Grupa Zielona

W roku szkolnym 2023/2024 opiekują się nami

Wychowawca
P. Aleksandra

Pomoc Nauczyciela / Opiekunka dziecięca
P. Emilia

Jesteśmy starszą grupą  żłobkową i mamy od 2 do 2,5 latka, ale potrafimy same zjadać śniadanko i obiadek oraz próbujemy sami  rozbierać się do leżakowania. Mamy śliczną zieloną salę w której bawimy się lalkami, autkami, klockami, a także możemy coś ugotować w kąciku kuchennym ;-). Wiemy, że zabawki są dla wszystkich dzieci  i należy się nimi dzielić.
A tuż po zabawie staramy się pomagać naszym paniom w sprzątaniu, choć czasem to różnie bywa. Uczymy się także wierszyków, ślicznych piosenek, na przykład o krasnoludkach i o paluszkach. Z naszą Panią malujemy farbami, kredkami oraz wyklejamy plasteliną, a za dobre zachowanie dostajemy miłą pochwałę.

Zajęcia dodatkowe prowadzą: pan  Andrzej ćwiczy z dziećmi poczucie rytmu, wyrabia słuch muzyczny oraz uczy dzieci pięknych piosenek i tańców, pani Marta uczy języka angielskiego. Prawidłową postawę ciała i koordynację ruchową dzieci ćwiczą razem z panią Aleksandrą. Zajęcia taneczne natomiast prowadzi pani Emilka.  Smaczne posiłki przygotowuje pani Małgosia oraz pani Lucyna, a nad porządkiem i czystością naszego przedszkola pieczę trzymają pani Róża i pani Ania. Sala nasza znajduje się na parterze żłobka i przedszkola.