Lębork

Nasze grupy

Grupa Pomarańczowa

W roku szkolnym 2021/2022 opiekują się nami

Nauczyciel
p. Natalia

Pomoc Nauczyciela
p. Magdalena

Nasza grupa to starszaki, które są pogodne, otwarte, bardzo ruchliwe oraz żywiołowe. Bawimy się i uczymy z książeczkami z Wydawnictwa WSiP, które są dostosowane do naszego wieku. 

Jesteśmy ciekawi świata, a także interesujemy się wszystkim co nas otacza. Bardzo lubimy spędzać czas na wspólnej zabawie, nie zapominając przy tym o nauce, która jest dla nas bardzo ważna. Podczas zajęć uczymy się uważnie słuchać, po to aby móc odkryć wiele ciekawych rzeczy.

Uczymy się pisać i liczyć, ale również uczestniczymy w zajęciach tanecznych i chętnie śpiewamy. Podczas zajęć dzieci ćwiczą słuch, trenują wzrok i rozwijają mowę, a co najważniejsze zaspokajają przy tym naturalną potrzebę jaką jest dla nich ruch.

Najwięcej radości sprawiają nam zajęcia manualne, gdzie mamy możliwość pracować z różnym materiałem, a dowodem na to są nasze przepiękne prace plastyczne. Także pamiętamy o zasadzie ” w zdrowym ciele, zdrowy zuch”, dlatego chętnie  spędzamy czas na świeżym powietrzu, bawiąc się na naszym placu zabaw. 

Dla rodziców

Kontakt

Lębork

Już dziś zapisz swoje dziecko do naszego przedszkola!

Zapraszamy do zapisywania swoich pociech do naszego przedszkola na rok szkolny 2021/2022. Pobierz kartę zgłoszenia, wypełnij i złóż ją w naszej placówce.