Bolszewo

Nasze grupy

Grupa Żółta

W roku szkolnym 2022/2023 opiekują się nami

Wychowawca
p. Klaudia

Pomoc Nauczyciela / Opiekunka dziecięca
p. Monika

Jesteśmy najmłodszą grupą i mamy 3 latka, ale potrafimy same zjadać śniadanko i obiadek oraz rozbierać się do leżakowania. Mamy śliczną żółtą  salę w której bawimy się lalkami, autkami, klockami, a także możemy coś ugotować w kąciku kuchennym ;-). Wiemy, że zabawki są dla wszystkich dzieci  i należy się nimi dzielić.
A tuż po zabawie staramy się pomagać naszym paniom w sprzątaniu, choć czasem to różnie bywa. Uczymy się także wierszyków, ślicznych piosenek, na przykład o krasnoludkach i o paluszkach. Z naszą Panią malujemy farbami, kredkami oraz wyklejamy plasteliną, a za dobre zachowanie dostajemy miłą pochwałę.

Zajęcia dodatkowe prowadzą: pan  Adam ćwiczy z dziećmi poczucie rytmu, wyrabia słuch muzyczny oraz uczy dzieci pięknych piosenek i tańców, pani Karina uczy języka angielskiego. Prawidłową postawę ciała i koordynację ruchową dzieci ćwiczą razem z panią Klaudią. Zajęcia taneczne natomiast prowadzi pani Emilka. O to, aby dzieci poprawnie wymawiały wszystkie wyrazy dba pani Ewa-logopeda, smaczne posiłki przygotowuje pani Małgosią wraz z panią Kasią, a nad porządkiem i czystością naszego przedszkola pieczę trzymają pani Irena. Sala nasza znajduje się na parterze przedszkola.

Dla rodziców

Kontakt

Bolszewo

Już dziś zapisz swoje dziecko do naszego przedszkola!

Zapraszamy do zapisywania swoich pociech do naszego przedszkola na rok szkolny 2022/2023. Pobierz kartę zgłoszenia, wypełnij i złóż ją w naszej placówce.