Bolszewo

Nasze grupy

Grupa Zielona

W roku szkolnym 2022/2023 opiekują się nami

Nauczyciel
p. Joanna

Pomoc Nauczyciela
p. Ilona

Bawimy się i uczymy z książeczkami z Wydawnictwa Szkolnego Nowa Era. Bardzo dobrze wiemy, że każdy przedszkolak to mały odkrywca, który jest gotowy do poznawania świata, coraz to bardziej dociekliwy i samodzielny. Z nami dzieci rozwiną wszystkie umiejętności, poznają litery i liczby, samodzielnie będą mogły odkrywać otaczający ich świat poprzez eksperymentowanie i wnioskowanie. Podczas zajęć dzieci ćwiczą słuch, trenują wzrok i rozwijają mowę, a co najważniejsze zaspokajają przy tym naturalną potrzebę jaką jest dla nich ruch. Dzieci z naszej grupy są dla siebie miłe oraz koleżeńskie, dzięki czemu atmosfera w naszej sali jest wspaniała. Bardzo chętnie przychodzimy do przedszkola i uczestniczymy w różnych zajęciach oraz zabawach. Uwielbiamy śpiewać, tańczyć, a także wykonywać różnymi technikami prace plastyczne. Najwięcej radości sprawiają nam zabawy na świeżym powietrzu oraz spacery po najbliższej okolicy. Chętnie bierzemy udział w uroczystościach przedszkolnych oraz w konkursach.

Zajęcia dodatkowe prowadzą: pan  Adam ćwiczy z dziećmi poczucie rytmu, wyrabia słuch muzyczny oraz uczy dzieci pięknych piosenek i tańców, pani Karina uczy języka angielskiego. Prawidłową postawę ciała i koordynację ruchową dzieci ćwiczą razem z panią Asią. Zajęcia taneczne natomiast prowadzi pani Emilka. O to, aby dzieci poprawnie wymawiały wszystkie wyrazy dba pani Ewa-logopeda, smaczne posiłki przygotowuje pani Małgosia wraz z panią Kasią, a nad porządkiem i czystością naszego przedszkola pieczę trzymają pani Irena. Sala nasza znajduje się na pierwszym piętrze przedszkola.

Dla rodziców

Kontakt

Bolszewo

Już dziś zapisz swoje dziecko do naszego przedszkola!

Zapraszamy do zapisywania swoich pociech do naszego przedszkola na rok szkolny 2022/2023. Pobierz kartę zgłoszenia, wypełnij i złóż ją w naszej placówce.