Bolszewo

Nasze grupy

Grupa Różowa

W roku szkolnym 2022/2023 opiekują się nami

Nauczyciel
p. Amanda

Pomoc Nauczyciela
p. Basia

Jesteśmy grupą realizującą program edukacyjny z Wydawnictwa Szkolne Nowa Era. W tym roku szkolnym znajdujemy się w  nowej i ładnej sali, w której chętnie przebywamy i bawimy się w towarzystwie rówieśników. Na zajęciach w przedszkolu, na spacerach poznajemy rzeczy niezwykłe. Podczas realizowania treści programowych z różnych obszarów edukacyjnych podejmujemy różne formy aktywności dzieci: językową, poznawczą, społeczną, matematyczną, artystyczną oraz ruchową i zdrowotną. Grupa ZERÓWKI to „wulkany energii”, które pragną realizować potrzebę ruchu i wiedzy, są twórcze i aktywne w różnych dziedzinach. Kolejny już rok wspólnej zabawy i nauki jest dla nas szczególnie ważny, gdyż dla wielu będzie to czas jak najlepszego przygotowania się do przyszłej roli ucznia.

Zajęcia dodatkowe w naszej grupie prowadzą: pan  Adam ćwiczy z dziećmi poczucie rytmu, wyrabia słuch muzyczny oraz uczy dzieci pięknych piosenek i tańców, pani Karina uczy języka angielskiego. Prawidłową postawę ciała i koordynację ruchową dzieci ćwiczą razem z panią Amandą . Zajęcia taneczne natomiast prowadzi pani Emilka. O to, aby dzieci poprawnie wymawiały wszystkie wyrazy dba pani Ewa- logopeda.  Smaczne posiłki przygotowuje pani Małgosią oraz pani Kasią, a nad porządkiem i czystością naszego przedszkola pieczę trzymają pani Irena. Swoją salę mamy na piętrze przedszkola.

W grupie naszej  jest fajnie –
– miło, wesoło, zabawnie.
Lubimy swoje Panie, bo
wymyślają śmieszne zadanie
Mamy koleżanki i kolegów dużo
co się nigdy nie chmurzą.
Bawimy się, malujemy i rysujemy –
– tacy jesteśmy mądrzy,
bo już wszystko wiemy.
Nasza grupa jest fajna i niezwyczajna.

Dla rodziców

Kontakt

Bolszewo

Już dziś zapisz swoje dziecko do naszego przedszkola!

Zapraszamy do zapisywania swoich pociech do naszego przedszkola na rok szkolny 2022/2023. Pobierz kartę zgłoszenia, wypełnij i złóż ją w naszej placówce.