Bolszewo

Nasze grupy

Grupa Pomarańczowa

W roku szkolnym 2022/2023 opiekują się nami

Wychowawca
p. Julia

Pomoc Nauczyciela

Należymy do grupy starszaków, bardzo lubimy nasze przedszkole. Prowadzimy zajęcia wychowawczo-dydaktyczne w oparciu o nową podstawę programową. Uczymy się i bawimy z książkami z Wydawnictwa Szkolnego Nowa Era. Jesteśmy grupą bardzo aktywnych dzieci. To nasz DRUGI i bardzo miły rok pobytu w przedszkolu.W naszej grupie uczymy się dbać o nasze zabawki, zgodnie bawić się z innymi, dbać o porządek w sali. Chętnie uczestniczymy w zajęciach, a także wykonujemy różnego rodzaju prace plastyczne, tańczymy, śpiewamy oraz uczymy się nowych wierszyków. Kiedy pogoda pozwoli wychodzimy do ogrodu przedszkolnego i na spacery, pozwalające nam poznawanie i rozumienie otaczającego nas świata. Zaś po ciężkiej pracy bardzo chętnie relaksujemy się i odpoczywamy słuchając muzyki relaksacyjnej oraz czytanych bajek.

Zajęcia dodatkowe prowadzą: pan  Adam ćwiczy z dziećmi poczucie rytmu, wyrabia słuch muzyczny oraz uczy dzieci pięknych piosenek i tańców, pani Karina uczy języka angielskiego. Prawidłową postawę ciała i koordynację ruchową dzieci ćwiczą razem z Panią Julią . Zajęcia taneczne natomiast prowadzi pani Emilka. O to, aby dzieci poprawnie wymawiały wszystkie wyrazy dba pani Ewą-logopeda, smaczne posiłki przygotowuje pani Małgosia wraz z panią Kasią, a nad porządkiem i czystością naszego przedszkola pieczę trzymają pani Irena. Sala nasza znajduje się na parterze przedszkola.

Dla rodziców

Kontakt

Bolszewo

Już dziś zapisz swoje dziecko do naszego przedszkola!

Zapraszamy do zapisywania swoich pociech do naszego przedszkola na rok szkolny 2022/2023. Pobierz kartę zgłoszenia, wypełnij i złóż ją w naszej placówce.